Sıkça Sorulan Sorular

Oto çekici hizmetlerimiz, belli bir fiyat üzerinden yapılır. Ancak meblağ farklılık göstermektedir. Hem yolda kalan aracın büyüklüğü hem de mesafe temel parametredir.

Firma olarak her türlü marka ve model araç için çekici hizmetlerini başarılı bir biçimde vermekteyiz. Buna özel olarak tasarlanmış çok sayıda taşıtımız söz konusudur. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlemler tamamlanır.

Motor arızası yaşayan araçlar için çekici hizmetimiz vardır. Nedeni ne olursa olsun, yolda kalan ve tamir gerektiren taşıtlarınızı dikkatli bir şekilde çekicilerimize yükledikten sonra hareket etmekteyiz.

Çekici hizmetlerimizde hiçbir saat sınırlaması söz konusu değildir. Günün her saatinde çalışıyoruz. Çok sayıda personelimizin olması sayesinde, vardiyalı bir sistem çerçevesinde 24 saat süreyle oto çekici ve oto yardım hizmetlerimizi vermekteyiz.

Lastik patlaması gibi çok sık bir şekilde ortaya çıkabilecek durumlarda çekici hizmetimiz vardır. Böyle anlarda sadece bir telefonla bizi arayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde aracımız, bulunduğunuz lokasyona gelecektir.

Çekici hizmetlerimiz birçok farklı durumu kapsamaktadır. Lastiği patlayan sürücüler hızlı bir şekilde birden yardım isteyebilirler. Aracınızın belli nedenlerden dolayı taşınması gerektiğinde, bu işi güvenli bir biçimde yapmaktayız. Gerek tamir gerekse kaza anlarında çekici hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Çekicilerimizin tümü son derece modern ve aynı zamanda en son teknolojiye sahip olan araçlardan oluşmaktadır. Herhangi bir sorun çıkması söz konusu değildir.

Araç yardımı isteyen müşterilerimize, talepleri doğrultusunda hizmet verirken, taşıtlarını her yere başarılı bir biçimde taşımaktayız. Sadece gidilecek olan lokasyonun ayrıntılı adres bilgilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

Hangi boyutta ve sınıfta olursa olsun, çekicilerimiz araçlarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Otobüs, kamyon veya bunun gibi büyük ebatlara sahip, yolda kalmış olan araçları sorunsuz bir biçimde taşıyoruz.

Çekici personelimiz hem deneyimli hem de yapmış olduğu işi seven, müşteri memnuniyetini merkeze koyan kişilerden oluşmaktadır. Bu konuda almış oldukları özel eğitim sayesinde araç çekme ve kurtarma işlemlerini hatasız bir biçimde tamamlarlar.

Aracınızın yol yardımına ihtiyacı olduğu zaman, en kısa zaman dilimi içerisinde kalmış olduğunuz lokasyona gelmekteyiz.

Firma olarak çekici hizmetimiz haftanın tüm günlerinde sorunsuz olarak verilmektedir. Gerek hafta içinde gerekse hafta sonunda arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Çekici hizmetlerimiz, hem Türkiye hem de dünya standartlarında tanımlanmış olan kural ve prosedürlere göre yapılmaktadır. Aracınızın yüklenmesi sırasında taşıta en ufak bir zarar vermemek, sahip olduğumuz hizmet politikamızın temel ilkesidir.

Aracın çekiciye yüklenmesi çok uzun sürmez. Genel olarak dakikalar içerisinde süreç tamamlanmış olur. Taşıtın yolda kalmış olduğu yere gelen çekicimiz, güvenli şekilde yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Yolyardım ve Çekici ihtiyacı olan müşterilerimiz, çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak cep telefonu numaralarımız üzerinden veya canlı destek ile bize hemen ulaşabilirler. Çekici, istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde yollanır.

Hala yardıma ihtiyacın var mı? 7/24 destek için ulaşın:

0530 483 61 57

// faaliyetler

Bu Bizim Yolculuğumuz.

//

733+

Müşteri
//

3300+

Tıklama
//

12+

Saat Hizmet
//

10+

Bölge
// Blog & İçerik

Haber Kaynakları.

Zeytinburnu Oto Çekici

Zeytinburnu Oto Çekici Kurtarıcı , olarak oto kurtarıcı ve yol yardım  gibi konularda ihtiyaç duyduğu...

  • 5 Kasım 2022

Şişli Oto Çekici

Şişli Oto Çekici Kurtarıcı , olarak oto kurtarıcı ve yol yardım  gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz ...

  • 5 Kasım 2022

Sultangazi Oto Çekici

Sultangazi Oto Çekici Kurtarıcı , olarak oto kurtarıcı ve yol yardım  gibi konularda ihtiyaç duyduğun...

  • 5 Kasım 2022