Hizmet Detayı

Sıfır Araç Taşıma

Normal eşya taşıma işleminden çok daha fazla emek ve dikkat isteyen sıfır araç taşıma, hizmetini alacağınız firmayı dikkatli seçmenizin mühim olduğu bir işlemdir. Bu işlem uzmanlık gerektirdiğinden dolayı daha önce birçok kez bu şekilde taşıma işleri almış ve güveliğe önem veren firmalarla çalışmaya özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz firmanın müşteri desteği de size her konuda yardımcı olabilecek yeterlilikte olmalıdır. İstanbul oto çekici özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde müşteri desteği daha büyük önem kazanmaktadır. Böylece taşıma aracının nerede olduğu, ne zaman yola çıkacağı gibi birçok detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Sıfır Araç Taşıma Firması

Araçlarınızı taşıtmak için seçtiğiniz sıfır araç taşıma firması kadar firmanın çalıştığı aracı firmanın da önemi büyüktür. Çünkü araçlar indirilirken ya da yüklenirken kolayca çizilebilir. Yanlış noktalardan kaldırılırsa araçta göçükler oluşabilir. Bu nedenle firmaların çalıştığı yan firmalara da özen göstermesi ve onların çalıştırdıkları personellerin teknik yeterliliklerini kontrol etmesi mühimdir. Ya da yan firmalarla çalışmak yerine kendi bünyelerinde bu işler için eleman yetişmeleri de bir çözüm olabilir. Böylece çalıştıkları müşterileri de aracı firmalar konusunda endişelenmez ve çok daha kolay bir şekilde güven bağı kurabilir.

Sıfır Araç Taşıma Ücreti

Firmalar için oldukça uygun fiyatlara sunulan bir hizmet olan sıfır araç taşıma, ücreti yapılan işe göre değişiklik gösteren bir hizmettir. Bu noktada mesafelerin ve taşınan araç sayısının miktarı fiyatın değişmesine sebep olmaktadır. Genelde çok katlı tır kasaları ile yapılan araç taşıma işlemleri firmalar tarafından müşterilerin bütçelerini zorlamayacak aralıklarda verilebilmektedir. Ama tek tek yapılan taşıma işlemleri çok daha yüksek maliyetlere yapılmaktadır. Mesafenin artması yine taşıma işlemlerinin ücretlerini yükselten bir diğer unsudur.  Ayrıca sigortalı taşıma işlemleri ya da müşteriden gelen ek talepler de taşıma işleminin ücretini yükseltebilmektedir.

Sıfır Araç Taşıma Şirketleri

Hizmetlerini müşteri memnuniyeti gözeterek yapan sıfır araç taşıma şirketleri titizlikte çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Yapılan işlem ilk önce müşteriyle bir sözleşme imzalanmasıyla başlar. Araçların hangi tıra yüklenerek götürüleceği ne zaman yola çıkacağı gibi birçok madde müşteriye sunulur ve ortak bir şekilde sözleşmenin şartlarının belirlenmesi sağlanır. Müşteri isterse araçların hepsi sigortalanır. Daha sonra belirlenen günde araç ya da araçlar müşterinin söylediği konumdan alınır ve iletileceği adrese doğru yola çıkar. Araçların yüklenmesi sırasında oldukça hassas davranılır. Eğer araçlar ağırsa ekstra güvenlik bantlarıyla sabitlenir. Tekerlek tutucuların yerine oturup oturmadığı kontrol edilir. Böylece araçlar sorunsuzca yeni yerlerine varabilir.