Hizmet Detayı

Günümüz dünyasında gelişen hava yolu ulaşım hizmetleri sayesinde çoğu insan artık uçakla seyahat etmeyi tercih eder. Ucuz ve hızlı olan hava yolu seçeneği mevcutken hiç kimse saatlerce sürecek yorucu bir kara yolu seçeneğini tercih etmez. Ama eğer gideceğiniz yerde aracınıza ihtiyaç duyuyorsanız bunun artık çok alternatif bir çözümü var. Şehirler arası araç taşıma hizmeti sunan firmamız sizin hemen arkanızdan aracınızı göndermektedir. Binek aracınızı bize teslim edebilirsiniz ayrıca yanınıza almanız gereken eşyalarında aracınız bagajına koyup  uçak yolculuğundan sonra da eşya taşıma derdinden kurtulacaksınız. Uzun ve yorucu yol yorgunluğu yaşamayacak, trafik kazası ve cezası gibi risklerde ortadan kalkacak. Şehirler arası otomobil taşıma hizmetleri sayesinde siz rahat bir yolculuğun keyfini sürerken, aracınız ayağınıza kadar getiriyoruz. Tatile giderken hem aracınız size bir yük olmayacak hem de gittiğiniz tatil yerinde kendi aracınızla gezme konforunu yaşayacaksınız.  Uzak bir yere, haftalar sürecek bir tatile çıkanlar ve kendi binek aracının konforunu gittiği yerde yaşamak isteyenler, otomobili ile uzun süren yorucu bir seyahat yapmak istemeyen aileler için güzel bir fırsat.

Şehirler Arası Oto Taşıma Süreci

Her alanda lojistik sektörü oldukça gelişti. Her türlü ürün, eşya başta otomobil olmak üzere tüm taşıma süreci sigortalı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.  Firmamız kapınıza kadar gelip aracınızı sizden teslim almaktadır, kısa bir inceleme işlemi sonrası gerekli yasal sözleşme ve akabinde sigorta işlemleri yapılıp her evrakın kopyası firmamız tarafından size teslim edilmektedir.

Şehirler arası araç taşıma İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine aracınızı 3 iş günü içerinde size ulaştırma garantisi veriyoruz. Taşıma işleyişimiz tamamen titiz bir şekilde sürmektedir. Aracınız modern ve bu iş için özel olarak donatılmış TIR’larımız ile gerçekleştirmektedir. Aracınız güvenli bir şekilde belirtiğiniz adrese ulaşması için  özel ekipman ve kemerler ile aracı sabitliyoruz sonraki ikinci aşamada ise lastikler takoz yardımı ile oluşabilecek sarsıntılara karşı aracın etkilenmesini engelliyoruz, herhangi bir olası elektrik akıma karşı aracın akü kutup başları sökülüp aracın elektrik olan teması devre dışı bırakılmaktadır bir diğer aşamada ise araçta sadece deponun 0,5/6 oranın yakıt bırakılmalıdır. Poyraz Yol Yardım olarak biz tüm önlemleri alıp sigortalı ve profesyonel bir şekilde şehirler arası oto taşıma hizmeti sunmaktayız çünkü yanlış taşıma yöntemler ve tecrübesizce yapılan taşıma yöntemleri nedeniyle bir çok kaza ve zararın oluşması muhtemeldir.